Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První program pro pc

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak se mohl vytvořit ůplně první program nedokážu pochopit jak lidé mohli vytvořit program bez nějakého editoru? prosím spěchá

loading...

binarny kod neni len derny stitek, v binarnom kode mas aj cely Windows teraz v PC. Akurat to nezadavali rucne ale prelozil to prekladac z C.

Pocitace nespadli z neba, ale vyvijali sa postupne a s nimi aj programove vybavenie. Urobit editor je uplna trivialita a nasledny prekladac z assembleru tiez.