Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avi film-CZ i EN jazyk ?

Zdar,stahuju film,a je tam napsaný CZ i EN jazyk,jak to mám nastavit,aby to šlo CZ a obraceně?

A ještě-- ve filmu je CZ i EN stopa zvuku hrající zaroveň co s tím? Díík moc :)

add.1 přepnout v playeru, pokud umí přepínat

add.2 pokud to není nějaký renonc a jsou tam dva audio streamy, tak si druhý stream odstraň- třeba avidemux- audio/ první stopa- stream číslo.., druhý nic
audio, video kopie, kontejner původní, uložit.