Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IE 9 - umi po spusteni "zobrazit okna a panely z minula"?

ahojte,

netusite, jestli je v IE 9 take mozne nastavit, aby po spusteni zobrazil panely z minule relace, jako to umi kazdy jiny aspon trochu inteligentni browser?

prohledavala jsem nastaveni a nic, zkousela jsem google, ktery mi taky nepomohl..

jsem blba ja nebo IE? :-/

(poznamky a la "stahni firefox/operu/chrome/cokoli jineho" si prosim nechte od cesty)

diky za rady

kdyz uz tady to tema mam, tak ho vyuziju na jinej dotaz ohledne IE 9..

1) umi IE 9 vymazat cookies pouze pro jednu konkretni stranku?
2) kdyz se mi na jedne konkretni strance nechce ukladat heslo, jde nejak IE vysvetlit, ze ho tam ukladat chci? na jinych strankach s tim problem nemam..