Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrychlené přehrávání

Zdravím,
mám problém s přehráváním zvuku a obrazu. Audio stopy i video se přehrávají o něco zrychleně než je normální rychlost. Zkoušel jsem několikrát přeinstalovat všechny ovladače, ale nepomáhá to. Nevíte čím to může být způsobeno? Prosím o radu.
Děkuji

Děkuji za odpověď. Všechny kodeky jsem odinstaloval, nicméně problem i nadále přetrvává. K přehrávání videí používám BS Player a na audio program JetAudio. Zapomněl jsem zmínit, že ten samý problém je i u přehrávání online videí např. na youtube.

bsplayer je mrtvola, pošli ho k čertu.

znovu přeinstaluj driver chipsetu základní desky, a po něm aktuální driver zvukovky.

s kodeky je občas boj, windows mají špatnou správu audio/video a nedokáží je ani korektně odinstalovat. i tam by mohly pomoct výše doporučované přehrávače, které už mají kodeky v instalaci.