Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální příjem pro notebook

Dobrý den, koupila jsem si The ASUS My Cinema U3100 Mini Box pro digitální přijem v notebooku. Vše jsem nainstalovala podle manuálu. Když však chci vyhledat programy, tak to nic nenajde a jsem bez signálu. Nevíte, čím by to mohlo být? nebo je to špatně nainstalované? Moc prosím o nějakou radu.. Předem děkuji Ivča

Zlatíčko, na dodanou anténku obvykle chytneš prd. Zkus to připojit na tu samou (STA?) anténu, ze které přijímáš DVB-T na klasickém domácím televizoru. Pokud ani tak nic nechytneš, můžeme řešit dál.