Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční DVD u NB ASUS X70AB

Dobrý den.
Mám problém s DVD mechanikou u zmíněného NB. Pokud vložím CD/DVD, mechanika ani neblikne. Následně v Tento počítač kliknu na ikonu Jednotka DVD-RW, a než aby se zobrazil obsah, CD se vysune.
V ovladačích problém není, BIOS se také tváří OK.

Měl jste někdo stejný problém? Znáte řešení?
Předem díky za návrhy.

OS je Win7 64bit.

Ta mechanika bude asi vadna. Overit sa to da pokusom o nabootovanie z nejakeho CD, napr. Ubuntu alebo instalacneho CD apod.

P.S. ked to ubuntu nabootuje a bude v nom mechanika funkcna tak potom je problem v tych Windows ze su bud zavirene alebo poskodene registry apod.