Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Deamon tools

Dobrý den, mám problém. když si nainstaluji deamona, tak se pc restartuje a pak mi to napíše to samé. Že se musí restartovat pc kvůli nějakým ovladačům. a tak to můžu dělat celý den a deamon se mi nespustí. co mám dělat?
Ps: neni to placená verze.
děkuji.
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

Prvně se tam zobrazí aktualizují se virtuální jednotky a za chvíli se zobrazí: Po předchozí operaci musíte restartovat počítač. přejete si restartovat nyní?-ANO,NE. Pak to teda restartuju ale stejně se mi to po spuštění zobrazí znova. já fakt nevim co s tím.

Tak nastartuj do nudzoveho rezimu (klavesa F8 pred logom Windows) a tam si ten deamon zas odinstaluj. A potom najprv nainstaluj vsetky ovladace (kedze pises ze si instaloval nanovo Windows), a potom nainstaluj nejaku verziu toho deamon ktora a) neni zavirena (t.j. ziadne ocrackovane kradnutie), b) ktora je urcena pre tie tvoje Windows (starsie verzie nemusia bezat na novsich Windows, neviem zhlavy ja to nepouzivam)