Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lacny telefon s prepojenim na PC

Hladam lacny (co najlacnejsi) telefon, na ktory mam len 1 poziadavku - moznost prepojit tento telefon s PC cez USB a pomocou nejakeho programceku (najlepsie dodavaneho priamo s telefonom) posielat z PC cez tento telefon SMS spravy. NIC INE nevyzadujem.

Ako som napisal, co najlacnejsi :-)

Najlepsie by bolo ak by bol v predaji a teda by som mohol kupit novy kus so zarukou a nie zhanat nejaky pouzity. Mam na dany telefon iba jedni jedinu poziadavku ako som napisal na zaciatku, nic ine nepozadujem (pre mna za mna nech nema ani fotak, je ciernobiely a vazi 2 kilogramy, to mi nevadi, tak ci tak bude na stole pripojeny kablom k PC vacsinu dna).

da sa to aj inak. t-mobile ma aplikaciu messenger ktora umoznuje ak mas pausal u t-mobilu zaragistrovat tento mobil do programu a mozes posielat sms z pocitaca bez fyzickeho pripojenia mobilu k pc, no a v mesacnej fakture za mobil ti budu zauctovane aj sms-ky poslane cez pc