Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Tester" na grafiku?

Zdravim poradnu!

Prosim Vas,chtel bych vedet,jestli existuje nejaky SW na "kontrolu" grafiky-samozrejme FREE..

Totiz,donedavna mi vse "fachalo" jak ma,ale posledni mesic kdyz upravuji video z kamery,tak mi PC zmrzne,nebo dokonce az spadne...Nikdy pred tim to ale nedelalo..Dokonce mi to pada uz i v slabsich hrach,co tez do ted vubec nedelalo..

Tak bych chtel vedet,jak se da zistit,jestli grafika jeste za neco stoji,nebo jestli ji mam vymenit..

Moc tomu nerozumim,tak to davam sem jak prilohu(vypis Minidump-u)

Jedna se o grafiku ATI Radeon HD 3670 a FurMark je mi to divny,ale ukazuje vsude nuly..

Poradite?
V prohlizeci udalosti v tu dobu stalo:
Řídící příkaz Spuštěno byl službě Pml Driver HPZ12 úspěšně odeslán.
Stav služby Pml Driver HPZ12 byl změněn na: Spuštěno
Stav služby Pml Driver HPZ12 byl změněn na: Zastaveno
Microsoft (R) Windows (R) 5.01. 2600 Service Pack 3 Multiprocessor Free.
Služba Event Log byla spuštěna.
Řídící příkaz Spuštěno byl službě Kompatibilita pro rychlé přepínání uživatelů úspěšně odeslán.
Stav služby Kompatibilita pro rychlé přepínání uživatelů byl změněn na: Spuštěno
Řídící příkaz Spuštěno byl službě Služba modelu COM pro zápis na disk CD (IMAPI) úspěšně odeslán.
Řídící příkaz Spuštěno byl službě Služba rozpoznávání pomocí protokolu SSDP úspěšně odeslán.
Řídící příkaz Spuštěno byl službě Sledování umístění v síti (NLA) úspěšně odeslán.
Stav služby Sledování umístění v síti (NLA) byl změněn na: Spuštěno
Stav služby Služba modelu COM pro zápis na disk CD (IMAPI) byl změněn na: Spuštěno
Stav služby Služba rozpoznávání pomocí protokolu SSDP byl změněn na: Spuštěno
Řídící příkaz Spuštěno byl službě Služba brány aplikačního rozhraní úspěšně odeslán.