Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možnosti odstránenia súborov

Prosím,môže mi niekto poradiť?Mám problém so súbormi ktoré sa ukladajú po update vo Windows.Sú písané modrou a ja chcem vedieť či je možné tieto súbory odstrániť.Ďalej by som chcel vedieť ako a či je možné odstrániť file System Volume Information, ktoré sa mi vytvorili na všetkých troch diskoch C:,D:,E:.Ten na C: je jasný.Ale z D: a E: by som ich chcel odstrániť.Prosím ak niekto vie poradiť budem veľmi rád.

Musis napisat nazvy, neda sa to urcovat podla nejakej farby.
Vseobecne, zlozky v C:\Windows zacinajuce na "$NtUninstall" mozes zmazat ak dany update nebudes chciet uz nikdy odinstalovavat.
Druha vec ktoru mozes zmazat po update je obsah (nie zlozku samotnu) C:\Windows\SoftwareDistribution\Download
Vseobecne ak nemas o tom ani sajnu tak je dobre ak nebudes mazat vobec nic.