Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Google Adsense kontakt.

Mám několik dotazů na které neví nikdo tady na poradně odpověď, nemohu ale nikde najít kontakt na Google Adsense kam bych jim napsal dotaz. Nevíte někdo o kontaktu na ně? Hledal jsem to, ale nic. Děkuji Pádlo

A proč pořád zakládáš další a další thready ohledně AdSense, pod různými nicky? To opravdu nejde kumulovat do jednoho?

Mimochodem, odpověď ohledně živnostenských listů a DPH jsi dostal. Jestli ovšem hledáš někoho, kdo ti řekne, že nic takového nemusíš dělat, je to samozřejmě tvoje věc :-* Strkat hlavu do písku před zákony je velmi rozumné...

----
Podomní prodavač masážních van za 200 táců ti taky bude tvrdit, že jako (unavený) zedník (OSVČ) si ji samozřejmě dáš do nákladů, abys zrelaxoval síly a povzbudil se do další práce. Je jen na tobě, zda mu uvěříš.

Ty, který máš problém s porozuměním psanému textu a ještě nedokážeš napsat větu bez chyby tu budeš někoho poučovat?
L-Core ti už v tvém minulém tématu napsal:

Podle mě to chce ŽL na Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, se "zpracováním dat" (tebou) nemá AdSence nic společného. Aby ses případmě nedopustil nedovoleného podnikání dle Trestního zákona.
(...nejsem si ale 100% jistý, informace získáš na svém živnostenském úřadě)

a ty ho místo poděkování začneš napadat? Lock a BAN.