Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta

Vlastnim ASUS GTX 285 TOP a ve smes hraji ve full HD vsechny hry naprosto v poradku,,,ale ted tato karta se da nova sehnat za 4 000 kc a ma -li smysl ji dokoupit do SLI nebo radeji GTX 570 ? Osobne nepreferuji DX 11 - ktery jeste ve hrach neni v plne hodnote a je tedy cas, ale hruby vykon 285 SLI by mel byt vyssi - predpokladam... dekuji a doufam, ze se diskuze otevre do zdarneho konce a odpovedi budou jasne popr, podlozene odkazy - zatim sem nenarazil na test GTX 285 sli vs GTX 570 tak nevim... Dekuji

GTX 295 (což je defakto dvojce gtx 285 s nižším taktem v SLI) má +- výkon jako GTX 480. GTX 570 je lépe vyladěná GTX 480 s nějakým procentem výkonu nahoru ale rozdíl tam moc není. Podle mého názoru SLI GTX 285 bude mít minimálně (možná vyšší) stejný výkon, jako jedna GTX 570, ale zase jde o starší architekturu a někde může GTX 570 jasně zvítězit.

„ve smes hraji ve full HD vsechny hry“

1. co tě k tomu nutí ?
2. máš vhodnou desku
3. dostatečný rychlý/výkonný procesor
4. SLI GTX 460/768 to hravě strčí do kapsy
(za menší peníze, s menší spotřebou,teplem/hlukem a problémy s ovladači)

Mobo: MSI P55-GD80 , i5-750 - 2.66 @ 4.1 GHz , HDD 3 x WD Black 1 TB , Case - CM Advenced II , PSU - Corsair 850 W tak zhruba sestava, nebudu vypisovat vse... spotrebu neresim... co me nuti hrat ve vyssim rozliseni ? - detaily... ale i tak je mi jedno jake reseni - popr. jedna grafika zakoupena ted a ke konci 2 kartu...

Pravda, ak si chces vyskusat SLI a neprist o rozum s nejakymi problemami, tak tie dve 460ky su dobra volba, sam som ich mal asi 1/2 roka a fungovali prikladne. Vsade na nete ti odporucaju jeden cip, ale mne tie dva cipy fungovali bez jedineho problemu. Jediny problem bol ked som v Mafii II dal na Full HD plne detaily aj naplno physX to uz nezvladali pocitat a bolo treba tretiu kartu, myslim aspon GTS250ku (ja som mal GTS450ku) a toto vsetko mi utiahol 850W zdroj. Tot moje skusenosti so SLI, viem, ze na forach sa malokedy stretnes s pochopenim, ze chces nieco nekonvencne vykusat TAK ODO MNA PRST HORE A DO TOHO VED PRINAJHORSOM TO PREDAS DALEJ AK NEBUDES SPOKOJNY A KUPIS JEDEN CIP