Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graf. Karta

dobry den prosim vas potreboval bych poradit s graf. kartou

mam zakladovku kn9 platinum a zdroj 350w nebo nak tak pude tam bez problemu tato graf karta ? ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD2

nebo jaka se nejvice hodi k teto zakladovce abych moh hrat hry na slusne urovni dekuji predem za odpoved pawel

ok tak sem omlouvam za blby dotaz .) zeptam se jinde dik a rikal sem ze me de jen o graf kartu ..... hry samozrejme nechci hrat crisys 2 na full detaily to by ani neslo s mym pc ... treba stalkerchadow of chernobyl nebo fallout3 ....