Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Dobrý den,
Asi před měsícem se mi začaly sekat hry. Předtím šly normálně, teď se zhruba po pěti minutách hraní začnou sekat a nedají se hrát. Kartu mám ATI Mobility Radeon 5650. Ovladače jsou aktuální, alespoň podle toho, co tvrdí Windows. Bohužel bod obnovení z doby, kdy se mi hry nesekaly nemám.

Tak to jsou hodně vysoké teploty, navíc ještě v klidu. Notebook budeš mít zřejmě plý prachu. Dá se vyčistit stlačeným vzduchem foukáním do výdechu, nebo to dej nějakému servisu. Také ti mohl odejít větrák. Dej si k výdechu vlhký prst, jestli budeš cítit proud vzduchu, nebo se zkus zaposlouchat, jestli ntb není náhodou tišší, než býval.