Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno miranda

mam mensi problem.ked chatujem cez Mirandu,tak musim po odoslani spravy chvilu cakat a az potom sa da pisat dalsia sprava:-/neviete cim to je?chatovacie okno je take sive mierne a neda sa nic stlacit ani pisat..thx

Doplňující dotazy:
1) Zkoušel jsi i jiné ICQ klienty?
2) Pokud ano, měl jsi problémy i s nimi?
3) Jaké máš připojení - hlavně jak rychlé a jak kvalitní?

1.trilian, ICQ lite
2.problemy ziadne
3,dial up:-Drychle je dost a kvalita neporovnatelna:-D

btw,to zaseknutie trva len chvilu..3 sekundy maximalne

V nastaveni mas zapnuto potvrzeni doruceni zpravy. Takze Minda po odeslani ceka, az prijde potvrzeni. Bohuzel nastaveni zalezi na pluginu, ktery pro odesilani zprav pouzivas.
Pokud to vypnes, nebude tam ani prodleva, kterou popisujes

ICQ muze komunikovat tak, ze odesles zpravu, klient pocka na potvrzeni druhe strany, ze zprava dosla a az pak ti dovoli psat dalsi zpravu. Ta doba, kdy se ceka na potvrzeni = prodleva.
Nastaveni opravdu zalezi na pluginu, ktery pouzivas pro psani zprav.
Treba ja to mam v nastaveni v Network / ICQ / Zalozka Features jako
[]Notify me when a message delivery has failed