Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domovska stranka

Nainstaloval jsem nějaký program iMesh. Poté jsem zapl internet a jako domovskou stánku jsem mel search.imech.com, kduž jdu do nastavení a chcu si změnit domovskou stránku tak si ji změním, ale když vypnu a zapnu internet, tak ta stránka search.imech.com tu pořád je. (nepomohlo ani odinstalovani ;() PLS poraďte co stím mám dělat.

i po odstranění spyware ti může zůstávat v prohlížeči nainstalovaný nežádoucí doplněk = nastavovač výchozí stránky.
- buď v prohlížeči: nástroje - správa doplňků,
- nebo si počti v logu hijackthis, doplňky pro prohlížeč seznam jsou na řádcích začínajících "bho".

Promiňte lidi že jsem tu nebyl. Ale problém už mám vyřešen ;) Stačilo si u Počítač dát: Zobrazit skrté složky a pak jsem jel do Program Files a tam už byla slozžka s iMesh Application a vní byl UNNINSTAL ;) Odinstaloval jsem a už se mi zobrazuje normálně domovská stránka. (díki IQ37 ;))