Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor na 100%

Čau, mám problém s procesorem a nevím co s ním.Přesněji typ procesoru je Intel Core 2 Quad Q6600 na základním takzu 2.4 Ghz a problém je ten, že z ničeho nic, je využitej na 100%, ikdyž "skoro" nic nedělám ... Např. Mám spuštěné Facebook a Youtube a v půlce videa prostě začnu mít procesor využitej na 100% a jindy, když se dívám na Videa a dělám u toho i hodně dalších věcí, tak je využitej třeba jenom na 10-20% .. Nevíte čím to může být a jak se to může řešit??? Nebo mám prostě náladovej procesor ? xD Díky

Zaznamy z jakeho nortonu? A co v tych zaznamoch bolo? On bratr nema tlacitka Ctrl-Alt-Del?

audiodg suvisi so zvukovkou, bud mas blbe (alebo nespravne) ovladace zvukovky, alebo napr. tu http://www.tweakpc.de/forum/windows-and-programme/ 68759-audiodg-exe-hohe-auslastung.html to chalan vyriesil tak ze vliezol do nastaveni zvukovky (vpravo dole repracik), a tam prehravanie - zariadenie - vlastnosti - vylepsenia alebo efekty apod - vypnut vsetky efekty. A odskrtnut ze "aplikacie maju vyhradnu kontrolu nad zariadenim" alebo tak nejak.