Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto LOTR BFME II - nefunguje LAN

Zdravím,

s kamarádem chceme hrát hru Battle for Middle Earth II po NETWORK. Tak jsme si stáhly hamachi - hamachi - založily si siť, spustily hru (se stejným patchem 1.06 (poslední)), dáme multiplayer a NETOWORK. A nastává problém, on mě vidí (mé jméno, mé zprávy v chatu, mé založené hry), ale já jeho ne (ani založené hry nic). a když založím hru a on se chce připojit, napíše mu to Time-Out. Na internetu psali, ať si zkontrolujem Firewall - ten je vypnutý a pro jistotu hra ja nastavená ve výjimek (je i ve vyjímkách v Esetu). Nevíte co s tím? Děkuji moc za rady.

Ja by som povedal ze nielen hra ale hlavne hamachi musi mat vynimku. Ale je to skor otazka do hernej poradne (viz "Hry" navrchu).

A ked si nahodou za routerom, tak moze mat hamachi s tym routerom problem napr. mozno potrebuje nastavit port forwarding. Neviem zhlavy, hamachi nepouzivam.

Zdravím, nainstaloval jsem si Lotr BFME II a nahrál si hamachi a to samé udělal kamarád ale když se k mě chce připojit tak mu to píše, že nemáme stejnou verzi hry, přitom máme to samé, a dělá to furt dokola, nejde mi připojit ani na něj ani on na mě. nevíte náhodou?