Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém při reinstalaci Windowa vista

Dobrý den mám problém s přeinstalováním PC

jelikož jsem už dlouho nepřeinstalovával Windows tak jsem se dnes rozhodl ho přeinstalovat jelikož jsem už měl totálně znečištěnej PC normálně jsem vše udělal podle návodu na YT a kámošu a v poslední fázi Instalace windowsu "dokončení Instalace" na tomhle mi PC zustane cca 4 hodiny pak přeblikne do černé obrazovky a nic se neděje zkoušel sem to 3x Očištění CD , Harddisk mam formátovanej , Díky předem za pomoct

mám Windows Vista Business 64bit

jelikož mám velmi dobrý PC a nvyužil by jsem RAM pamět moje sestava

¨My Personal Computer
Procesor: Intel Core I7
Ram paměť:6GB
Základní deska: Mb Asus P6T - Intel X58
Grafický adaptér: Ati Radeon HD 4870 x2 (2GB)
Hardisk: 1000GB
Zvuková karta: Realtek Hight Definition Audio
Monitor: ACER 19'' LCD

Over si ze sa ti niec neprehrieva (chladice ze su ciste a ze sedia pevne, aj na chipsete)
Poodpajaj vsetok HW ktory neni nutny (hlavne z USB kadejake citacky kariet a talciarne a USB sticky a janeviemco). Odpoj aj nejake dodatocne PCI(e) karty ak nie su nutne. A skus instalaciu znova.
Instalujes to dufam tak ze nabootujes z DVD, a nespustas ho z plochy Windows.
A v instalatore daj naformatovat oddiel na NTFS samozrejme.

Dobre by bolo aj otestovat HDD utilitou od vyrobcu (vsetky su na UBCD).