Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypnutí PC

Dobrý den! Dnes se mi 2x stalo, že se počítač sám vypnul. Kontrolka svítila, nešel vypnout vypínačem ani restartovat. Odpojila jsem ho od sítě, když jsem ho znovu zapojila k síti, tak naskočil a byla tam stránka, kterou jsem měla otevřenou. Nevíte, co to může být? Děkuji. :-( Microsoft Security Essentials hlásí, že je vše v pořádku.

to neni technicky mozne, ze by len tak hned po zapojeni do siete nieco "naskocilo" :)

Je ale mozne ze sa ti hibernoval (a moze byt problem napr. s ovladacmi ze potom nejde prebudit apod), skontroluj si v ovl.panely - energia ze tam neni nastavene ziadne "uspat pocitac po xx minutach" alebo usporny rezim po xx minutach apod.