Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto v intervalo 100s se mi minimalizuje hra

zdravím.. Mám jistý problém.. Hraju PC Hry a v intervalo 100s se mi minimalizuje hra a tak to pokračuje. OS mam Windows 7 nevěděly byste jak bych mohl tento problém odstranit.. Prosím napište nějáký návod pro blbce =) PC moc dobře neovládám. Už si fakt nevím rady
Změna předmětu, původně: [HELP] MINIMALIZACE APLIKACÍ (Kurt)
Jestli to založíš ještě jednou, bude to naposled.
http://pc.poradna.net/q/view/631336-problemy-s-min imalizaci-programu? (Kurt)

Zakladní teze zní - pozavírat všechno co pozavírat jde. Nejpravděpodobnější scénář je, že všechno funguje jak má, ale semtam si vezme focus (tzn "chci být nahoře") nějaká jiná aplikace, například aktualizace počasí v dolním rohu obrazovky nebo něco takového. Tedy muj tip je zaměřit se na aplikace, které jdou povypínat a to s nima také udělat.