Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI v1.4

Zajímalo by mě, jakým způsobem můžu přenášet ethernet přes HDMI v1.4 z PC do 3D LED TV od Samsungu podporující v1.4. Díky za odpovědi

muj nazor na to je ten, ze musis mit podporu pro HDMI 1.4 v TV, kabel 1.4 a GK s podporou 1.4, coz je jasny, treba NVidia tvrdi, ze jeji nove GK podporuji HDMI 1.4a, takze dle meho zustava jedine a to ovladac GK, ktery by premostil ethernet ze sitovky do GK, zadnou informaci jsem o nicem podobnem nenasel.