Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nejlepší procesor na starou MB?

Dobrý den,vyhořela mi základní deska a tak jsem musel oprášit AMD Duron 885Mhz,384MB RAM,Radeon 7000 a základní deska AK73 PRO .Ceny procesorů na staré sockety jsou docela zanedbatelné,tak se chci zeptat,jaký nejlepší procesor bych mohl mít na této desce -AOPen AK73 PRO? Díky

Není tak těžké to najít,jen bych rád věděl typ.Taky vím že je to Socket A,ale nevyznám se v typech XP2000+,apod.,takže jsem myslel že tady mi aspon někdy poradí :).Jasně že je to slabý,ale jelikož zatím nemám na novou MB (nějakou ASRock za 1200 kupovat opravdu nebudu),budu si s tím muset vystačit.