BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zdravim
tohle už se mi také stalo a problém byl v tom, že karta měla vadnou paměťovou buňku.
A řešení? Nyní jsem to znovu vložil do počítače a zeptalo se mě: Scan and fix? Tak jsem dal OK a teď je ta složka s foto prázdná, nicméně karta píše, že má paměť obsazenou 2,98GB, což je hodnota, kterou by měla mít s fotkama.
ta oprava nejspíš zničila v alokační tabulce co se dalo.
r-studio, getdataback (placené), recuva.
Díky, zkusím.
Zkuste obsah složky zobrazit např. v total commanderu a zkopírovat fotky jednu po druhé.
Bohužel nic, ale děkuji za radu.
Ten pokus o opravu to asi definitivně dodrbal,
jinak by třeba Recuva nebo Restoration mohl pomoct.