Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s prohlížečem

Zdravím

Poslední dobou mám problém s prohlížečem.

Když si chci stáhnout tento trailer 2334_nhl-trailer.avi tak kliknu na stáhnout a místo toho aby mi to nabídlo možnost uložit tak mě to přesměruje sem http://data01.bezvadata.cz/stahnout/9a1043e8d147b0 eb9f6b6a787430dd9a/4da1a492/34/2334_nhl-trailer.av i a začne se to přehrávat.

A dělá mi to v každým prohlížeči nevíte co s tím.Ostatním to prý funguje normálně

Jj takhle to jde ale nejde to klasicky jako na každým jiným uložišti o to mi právě jde.Na každém jiném uložišti když dám stáhnout tak mi vyjede nabídka jestlichci soubor uložit nebo otevřít.tak jako vždy.Před těmi pár dny mi to fungovalo i tady až teď mě to vždy přesměruje a začne hned přehrávat.

Jako jasný kdybych to odklikl tak je jasný že se to automaticky přehraje to chápu.Ale to se přehrává v určitém přehrávači ale tohle mě přesměruje na nějakou stránku a začne se to přehrávat tam.O to mi jde že se to nepřehrává v prohlížeči ale někde na stránce http://data01.bezvadata.cz/stahnout/4cca264a1b64e7 e9dfc80178b4e6b4a5/4da1a956/34/2334_nhl-trailer.av i na této