Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaplněný (skoro) prázdný HDD

Dobrý den,
Chci se zeptat na tuto věc. V počítači mám 3 disky D (místní) , F (místní) a C (System) . Ostatní sou v pohodě,až Místní disk (F:). Ten mi pořád nejde do hlavy. Říkám si : takovách věcí abych to měl skoro zaplněný přeci nemám (15,8 GB volných z 54,9 GB). Tak ozačím všechny položky a dám vlastnosti. A ejhle. Mají jen 82,6 MB . Tak si říkám : jo to bude asi nějakýma skrytýma položkama. Dám Ovládací paneli-možnosti složky-okrýt systémové soubory ; odkrýt zkryté soubory a složky.Jdu zpět do disku F ,opět označím všechny položky a ejhle. Mají opět jen něco málo přes 1 GB. Tak mi prosím řekněte ,čím to je a poraďte mi,co stím. Děkuji

co by na tom disku F: bylo,když system mam nainstalovaný na disku C:

Ovládací panely - Systém - Ochrana systému - Konfigurovat - nastav si, na kterých jednotkách chceš obnovení a kolik mu vyhradíš místa.