Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správce úloh

nelze spustit Správce úloh jelikož ho blokuje program který lze vpnout jen přes správce úloh :( neda se nak jinak spusti správce úloh nez pres alt+ctrl+del

správce tohoto systému zakázal Správce úloh.

Start -> Run -> gpedit.msc -> User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Prevent access to registry editing tools -> Right Click Properties -> Disabled
nějak si to přelož.
u home verze to bude chtít upravu v registru nejspíš tady:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies\system