Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JScript - chyba kompilace

Prosím o radu a jak to opravit k uvedenému co mi vyskakuje na obrazovce:

Microsoft JScript - chyba kompilace
EXCEPINFO
Description:Chybná syntaxe
Source:Microsoft JScript - chyba kompilace
SourceLineTest:<html>
SourceContext:0
LineNumber:0
CharacterPosition:0

MWXP + SP3

děkuji za odpověď Milan

tedy na nějaké stránce, ne? Nejspíše podle popisu to bude na výchozí stránce - homepage - IE.
Chyba je v technologii, která je využivána na internetových stránkách v 99% případech a tedy neni chyba na Tvém počítač nejspíše ale na webové stránce, kterou otviráš.