Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde získat instalační balíček češtiny do wordu

Dobrý den

V počítači mám nainstalovanou angličtinu takže jí mám jako hlavní pravopis ve wordu potřeboval bych poradit kde na internetu bych mohl najít instalační balíček češtiny abych mohl ve wordu psát česky bohužel teď to nejde jelikož v angličtině nejsou háčky a čárky.

win xp, world 2003,

ano to jsem skoušel dal jsem místa a jazykové nastavní - podrobnosti- a tam je výchozí jazyk je angličtina, když pak chci přidat další jazyk češtinu přídám dám použít a pak ok a nic se nestane pořád to píše anglicky pak se vrátím zpět do podrodbností a koukám čeština nikde a je tam jen angličtina

Zkoušel jsem to až k obrázku číslo 11 a nepomohlo to ale zkusím to až do konce

Přídal jsem tam češtinu dal použít a ok a nic se nestalo pak jsem se znovu podíval do nastavení a češtinu kterou jsem tam nastavil tam prostě nebyla byla tam jen anglická klavesnice