Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zdroje

Dobrý den,

utáhne tento zdroj http://www.alza.cz/enermax-erpro80-350w-d223353.ht m#popis PC sestavu:

http://www.alza.cz/msi-n470gtx-twin-frozr-ii-d1933 88.htm (případně podobně výkonnou GK)
http://www.alza.cz/procesor-intel-core-2-duo-e7500 -d109061.htm
Ram 2GB

Vím, že podobných témat je tu stovky (tisíce?), o tomto zdroji se tu ale ještě nikdo nezmínil. Alespoň se mi nic nepodařilo najít.

Předem děkuji za odpověď.

S vypětím všech sil možná. Ale provoz blížící se max. výkonu žádnému zdroji nedělá dobře. Počítej s tím, že zdroj bude hodně hlučný a nemusí to vydržet delší dobu - problémy s nestabilitou, takových témat je tu plno. Výměna za výkonnější zdroj je více než vhodné.

Nevím co tě vede k nákupu takovéto karty se spotřebou 220W?
Navíc, když uvedený procesor nestačí ani na GTX 460.
(pro tuto nenažranou kartu + zbytek je 350 W i když špičkový zdroj málo / tedy bez veškeré rezervy)

::)co máš proti tomuto zdroji?Nepsal jsem,že ho má použít na tu nenažranou kartu,tam bude muset připojit svářečku :-D
Myslíš,že jiné zdroje jsou líp filtrované?Bral jsem ho proto,že je tak tichý ,půjčil jsem si 3různé a tento vyhrál.Nemíním poslouchat kravál větráku

No pokud jsi se chtěl jenom pochlubit co máš za zdroj, tak je to tvoje volba.
Ovšem dotaz zněl, Výběr zdroje.
( osobní zkušenost s uvedenou značkou zdroje, je pro mě dostačující na to abych ho do výkonnějších sestav nedával/nedoporučoval )

Z Tvého výběru ten Crosair. A o GTX 470 už neuvažuj. Je to starší karta - první generace Fermi. Od té doby Nvidia dost odladila výrobu a dneska máš v této kategorii GTX 560 Ti, která je výkonnější a má lepší provozní vlastnosti, než GTX 470. Také můžeš zvolit něco z tábora Rudých :-).

Lepší kartu než 5770 nechci, také jsem si myslel že by měl stačit. Ale pokud pojede pořád na plné zatížení, nemá smysl ho kupovat. Jsem trochu zmatený, teď nevím jaký koupit. Každopádně všem moc děkuji za odpovědi.