Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte NTB prosim

Zdravím,

prosím, poraďte mi notebook, ktorý by spĺňal:

- cena do 700 € bez DPH
- 100% výdrž batérie minimálne 4 hodiny pri office využití - excel, word, jas minimum, wifi on (v ECO mode, uspornom rezime a pod)
- dostatočný výkon aj na občasné hranie moderných hier aspoň na aké-také pozerateľné (asi stredné) detaily
- pokiaľ možno tichý

Značku Toshiba prosím nie :!:

Ďakujem, dúfam, že mi poradíte

loading...

Jaké rozumnější ?
Odkaz na noťas jsi dostal a ty se vytasíš "levným" krámem, který má o 30% horší grafickou kartu, zpracování... a navíc šesti článkovou baterii, stejnou jako to Lenovo.
( cena i kvalita odpovídá zhruba tvým požadavkům )