Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počítač se po chvíli vypíná, ozývá se cvakání

Omlouvám se, že píšu nový dotaz, i když se tu o cvakání už několikrát psalo, ale nenašla jsem na svůj problém odpověď. Mám HDD teprve pár týdnů, páč mi starý kleknul, takže mám nově kupovaný. Snad by to nemělo být v HDD. Jak zjistím, co mi to v PC cvaká? Počítač se mi po chvilce sám vypne, snad aspoň dopíšu tuhle otázku. Moc děkuju za odpověď!

Nak je to vyřešeno, přátelé! Otevřela jsem bočnici a hned bylo jasno. To cvakání byl zvuk větráku na základní desce, nemohl se otáčet, protože mu překážel kabel. Vnitřek byl taky notně zaprášený, takže přišel na řadu vysavač, a teď si už počítač zase jen vesele tiše přede.

Promiňte, že jsem obtěžovala s tak triviálním problémem, ale dost mě to cvakání vyděsilo, nedávno mě dost rozhodil ten pokažený HDD, tak jsem se lekla, že ten nový moc dlouho nevydržel.

Jinak jste mě, pánové, s tím fonetoskopem a jinými udělátkami dost pobavili. :)