Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s PC

Dobrý den, před několika dny jsem koupil MB M68M-s2p, CPU AMD Atlon II X2 250 rev.c3, PA Kingston 2GB DDR2 800MHz PC 6400 CL6. Stím ze k tomu je jeste nejaká mechanika, disk a bedna se zdrojem. Nemohu tuto sestavu rozchodit a chtel bych Vás poprosit o radu. Vše je nové, ale ani se zdrojem 450W se větrák na CPU nepohne.Co je pravdy na tom že tato deska potřebuje 500W a víc? Vsázel bych na MB. Předem děkuji za odp.

Ještě jednou se na vás obracím s prosbou a to sice jak ma být na této desce zapojen F_PANEL. Z předního panelu, když vynechám konektor na USB a audio tak vede malá šála a tam je SLEEP SW, PW+ a PW-, RESET SW a HDD SW. Kromě prvně jmenovaného jsou všechna na svých místech, ale SLEEP SW nevím kam mam dat? Jinak když jsem dal desku do bedny tak to opět nefunguje :-(. Předem dík