Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rundll32.exe

Dobrej. Mam dotaz. Dnes jsem se koukal do spravce uloh a mezi procesy jsem nasel rundll32.exe, je to hostitelsky proces takze si nejsem jisty jestli to neni nejaky virus nebo spyware. Nod mi nic nenasel. Cesta k tomu procesu je takova C:\Windows\sysWOW64\RunDLL32.exe. Tak vam dekuji za odpovedi. Jo a ten soubor je take v konfiguraci systemu pod zalozkou Po spuštění. Děkuju vam mockrat.

Stahl jsem si to. Ale nemuzu si pomoct. Nikde tam nemuzu najit pod co ten proces patri u vetsiny procesu je [+] ale u tohoto ne. Maximalne co jsem zjsitil je company name "Microsoft Corporation" a popis "Hostitelsky proces systemu windows (Runddll32)" , ale toto je i ve spravci uloh takze nic noveho.