Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nevytvořil se dualboot win XP a 7

Nazdárek Všem,
řešíme tady problém s nastavením spouštění systému.
Je to takhle: v pc byl už nainstalovaný win XP Pro na HDD1 SATA, na druhém HDD2 SATA jsem nainstaloval win 7.
Instalaci jsem porváděl z Bootmenu. Po prvním restartu mě to hned skočilo na XP, tak jsem to restartoval a v biosu nastavil bootování z HDD2 aby se spustili 7 na dokončení instalace. Teď při spuštění mě to nenabídne možnost výběru Win a spustí se to tam kde je nastavená priorita bootování.
Nějak se mě nevitvořila možnost na výběr win. Dá se to ještě nějak dodatečně opravit.
Díky moc za rady.

Já mu pořád říkám ať ty XP už nechá napokoji, ale jeho stará ta je prostě potřebuje protože je na ně naučená a nebude se nic nového učit. Klid doma je prostě nadevše ;o).
Teď se to pokouším řešit přes to easyBCD, ale je to v angličtině a nerad bych to zvrzal. To bych s tou jeho semetrykou už nevidržel.
Neporadí někdo jak to nastavit v tom EasyBCD, mělo by to jít.