Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenabehne PC

Dobrý deň,
chcem požiadať o pomoc s PC. Po zapnutí sa rozbehne ventilátor zdroja aj CPU. Kontrolka power svieti ale grafika nenabehne (No signal).
Meral som napätia na konektoroch zdroja a sú OK. Má to MB ASUS P5KPL-AM IN/ROEM/SI, CPU Intel Celeron E3200 2,40 GHZ, RAM Kingston KVR66702N5/2G, VGA integrovaná,HDD SAMSUNG HD322HJ.
Ďakujem za každú radu.

Reaguje dioda HDD na načítání OS? Jestli nemáš diodu tak polož ruku na HDD a rozpoznáš jestli s načítá systém. V kladném případě rozpoj všechny spoje od grafiky, grafiku vysuň ze slotu a potom vše znovu pospojuj. Pokud to nepomůže vypůjči si někde nějakou primitivní grafiku třeba do PCI slotu (popřípadě bazar) a zjistíš, jestli není závada v monitoru. To -- (No signal) -- je na monitoru? Nebo je to jen tvoje poznámka?