Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přepnutí wifi na WPA-PSK 1

Zdravím,
mám takový problém, notebook se nemůže připojit k sítě UPC přes wifi.
Jinde se na sít napojí, ale tady mi to nejde.
U předchozího notebooku to šlo normálně.
Chlápek z UPC, co mi kdysi dělal připojení, říkal, že kdyby to nešlo, tak je potřeba změnit něco ze dvojky na jedničku.
Tak jsem si dohledal, že by to asi mohlo být toto, ale nevím jak to přehodit.
Děkuji za odpověd.

Dobře, tak nainstaluju ten Hotfix, jestli to něčemu pomůže.
Jinak nevím, jestli to jde zjistit s těma MAC adresamy přes ten router.
Každopádně ono se objevuje jako připojeno a síla signálu a dole pořát nabíhá, že se to připojuje a je tam napsáno: Probíhá ověřování identity.
ALe když zkusím otevřít internet tak nic.

Mám servicepack 2

Ještě se dole u připojení objevuje Certifikát nutný pro přihlášení k síti nebyl nalezen.
Koukám na druhý notebook a do nastavení.A zašlu fotky jak z notebooku, který normálně jede, tak z druhého.
I když někdo tady říkal, že na to vliv to WPA PSK nemá, tak je to ten rozdíl v nastavení, ale v seznamu tak nikde není to WPA2-PSK a toho druhého(funkčního), i když to změní na něco jiného a dám připojit, tak se to zase změní na toto a jde to.