Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamera

Zdravím... mám problém... kamarád si půjčil webkameru (značku si nepamatuju - ale večer doplním). Za boha jí namůže rozchodit.. tak jsem myslel, že je rozbitá, není, u mě doma funguje normálně, u něj se po připojení do usb rozezní zvuk který je nastaven u "nezdařené připojení zařízení" - USB zdířky mu fungují - obě jsou ozkoušené tiskárnou i kabelem k fotoaparátu.
Má winXP SP2, CPU cca 700MHz, 320MB v Ramce, a nějakou GF MX4200 (??)
Nevíte někdo čím by to mohlo být?
(jelikož už mě s tím otravuje cca týden, tak jsem mu v afektu poradil ať si koupí nový počítač - to ale neprošlo)

Napadá mě, jestli ta kamera nemá trošku větší odběr a jemu to deska nestíhá krmit...
Zkusit to přes nějaký slučovač ze dvou USB na jedno. Takový by se dal zbastlit za pár minut.