Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi funkcni na XP a nefunkcni na Viste

Zdravim,
Mam nejaky problem s wifi internetem.Vse jsem nastavil jak je v navodu u daneho routeru.Jenomze mi nejede vubc internet na notebooku kde mam OS Window vista.Take mam jeste jeden notebook a tam mam OS Windows XP a tam mi ten internet jede.Tak nevim proc na te viste to nejede.Na te viste mam ukazane na liste dole ty obrazovky dve a pres ni je ten cerveny krizek.Dekuji

Nazačátku jsem zapojil do routeru kabel do LAN a druhy konec kabelu do notebooku.Internet nejede to jasne,ale dostanu se do administrace v routeru.Je to jakby internetova stranka.NA levem menu kliknu na quick setup a nastavim dynamic IP.Potom najedu na Wireless setting a tam nastavim bezpecnost na WPA-PSK/WPA2-PSK a mnelo by to byt hotove.