Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miniaplikace Windows 7

Dobrý den,
mám problém si miniaplikací u Windows 7. Nešťastnou náhodou jsem z menu miniaplikací, které se dají přetáhnout na plochu, odinstalovat aplikaci na počasí. Potřeboval bych poradit, jak ji mohu vrátit zas zpět.

Předem díky za rady!

Po kliknutí na tlačítko Stáhnout budete vyzvání prohlížečem k otevření aplikace (potvrďte otevření) a následné instalaci do sidebaru (taktéž potvrďtě kliknutím na Instalovat). Po krátké instalaci se Vám bude gadget zobrazovat v sidebrau (na ploše). Pokud by se Vám nelíbil, lze ho opět snadno odstranit.

gadget