Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné zaplňování disku

Ahoj všichni, mám takový drobný problém se samovolným zaplňováním disku, avšak situace je trochu složitější, než se zdá na první pohled.

Popis situace: Jedná se o disk C na kterém mám nainstalovaný operační systém Windows XP SP 3. Konfigurace počítače (Notebook Dell Latitude D 610): CPU: Intel Pentium M 1,73 GHz, RAM: 1,5GB, VGA: 64MB, HDD: 80 GB

-Nejprve se začal disk u mého počítače asi v 19:15 zaplňovat sám od sebe. V 19:15 bylo na disku 1,65 GB místa, v 19:21 již pouze 88 MB. Od této chvíle se disk zaplňovat přestal.

-Následně jsem restartoval počítač a spustil systém v nouzovém režimu. V nouzovém režimu mi počítač ale napsal, že na disku je stále 1,65 GB místa.

-Opět sem tedy počítač restartoval a spustil ho standartně. -Píše že na disku je 88 MB místa.

-V nouzovém režimu počítač píše stále 1,65 GB a ve standartním píše 88 MB.

-V 19:25 se změnila situace ve standartním režimu, na disku se uvolnilo 42 MB (teď je tam tedy 130MB). Disk se potom začal sám od sebe opět zaplňovat, nouzový režim stále 1,65 GB.

Prosím poraďte mi co to může být, nejdříve sem měl podezření na virus, jenže nouzový režim ukazuje něco jiného...

Teď se opět na počítači uvolnil 1 GB místa (v 19:38) vůbec nechápu co to má znamenat...

najskor vírus. Kedže v nuddzovom režime sa zapínaju len základné exe. veci, ktoré su potrebne pre chod WIn. Ked ho zapnueš normalne skus sa pozrieť do msconfig ( daj štart, spustiť a tam to napiš ) a Pri spuštani. či tam nie je niečo divne čo sa spušťa. Potom to skus prejsť antivirom alebo superantispyware

P.S mal som podobny problem s PC, ale ja som videl tie súbory že mi zaplnuju disk a mohol som ich aj mazať, ale na dalši den tam boli znovu. Skus to prezrieť či to nemaš rovnake ako ja.

Disk se systémem XP, který má jenom 88 MB nebo 1,65 GB volného místa, je určitě těžko fungující (zvl. při těch 88 MB). I těch 1,65 GB je zoufale málo. Kdysi se mi stalo (v souvislosti se stahováním uTorrentem), že si NOD vytvářel mnohagigabajtové temp soubory (až 16 GB!). Většinou je sám později smazával, ale ne vždycky. Když se mu nějaký stahovaný soubor z torrentu nelíbil, prostě si ho takhle "odkládal". Bylo mi to samozřejmě divné, zvláště když při tom procesor jel skoro na 100% :-D

NOD vytvářel mnohagigabajtové temp soubory

uplne stejna zkusenost.
Byl jsem prihlaseny jako (nezaheslovany) Administrator, a NOD se aktualizoval ale do uctu Petr, coz byl radny (zaheslovany) ucet uzivatele toho NB. No a z toho pak mizelo to volne misto.. Jo a nebylo to, ze bych se mu potreboval dostat do NTB, potreboval jsem pracovni nastroj, a jiny NTB mi nikdo nedal (zaskok za Petra )