Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube - Škola autorského práva

Dobrý den,
dnes se mi na YouTube ukázala hláška, že jsem u jednoho videa porušil autorská práva a po odkliknutí se mi ukázalo toto: copyright_school . Škola autorského práva je podle jednoho zahraničního webu novinkou na youtube spuštěnou dnes.
A teď k problému. Po kliknutí na video se pouze nekonečně loaduje, když zodpovím otázky a kliknu na Continue, vrátí mě to zpět na tu samou stránku. Vyzkoušel jsem IE, Firefox i Chrome, v žádném to video nejde spustit. Na Google foru píše víc lidí, že jim to nejde.

Nenašel by se někdo kdo by měl shodou náhod stejný problém, popřípadě neznal řešení? :-(

To čo je za test:

Aj keď v popise videa uvediete meno tvorcu videa, ešte to neznamená, že k porušeniu autorských práv nedošlo.
You chose: True
Nesprávne.
Na uverejnenie obsahu tretej strany môže byť potrebná autorizácia od držiteľa autorských práv. Zmienenie sa o autorovi alebo jeho uvedenie vás od tejto povinnosti neoslobodzuje.

Si robia srandu? Páni prekladatelia v otázke očividne nezvládli dvojitý zápor. Týmto sa kvalifikovali na pozíciu slovenských zákonodarcov. :-D

ech- může z poradny někdo mrknout na to, že mi server odmítne zabalit tag /url do zkrácené podoby? dělám to poradňácky stejně: vlípnu url, označím, kliknu na [url.gif], vypíšu. tento odkaz se tomu brání, chápu, není tradiční: je pravdivý a dlouhý, ale reg. user nemusí být tak hodně omezen= ď, možná je chyba u mě, zkuste někdo url zabalit. jinak se vydám fuenteho cestou :-D

měl by ses oholit, jinač tě nepozná ani SmartLogon Manager. k dotazu, uvádím adresy zachycené voláním dde - prostě to můj prohlížeč umí- že je to krapet delší, za to já nemůžu a ani nemůžu za vaše prohlížeče, které zdetekují nic- tato adresa je nejbližší možná pravda.

toho smart logona jsem uvedl, jak jsem tě zahlíd. znáš ten stav, kdy se prostě nerad holíš? no a je od asusu ulitka- přihlašování do windows podle xichtu. 30x tě to vyfotí v neděli, kdy jsi oholen a líbeznej. středa: zarostlej a nasranej z práce- otevře se okno s kamerou, ty se do toho začneš ksichtit a 5 minut nic, vztekle vyťukáš login. chtěl bych být nefousatou ženskou, aby program dokázal zalognout.:-D nebyl bych ani proti přímému exportu na tubíčko- ty obličeje stojí zato.

LOL. Nejhorší je, že se takové věci stále víc rozmáhají za chvilku se budeme přihlašovat i při spuštění televize a koho to nepozná, přihlásí ho to pouze jako guest a pustí mu to jen přenosy z parlamentu a reklamy. User zase nebude most ovládat nic jiného, než zvuk a přepínání programů.
A všechno to bude skenovat místo tváře/oka/etc. vlas a když někdo oplešatí, bude mít smůlu :-)

oki vyzkouším, doedituju.

http://r24.prg01s01.c.youtube.com/videoplayback?sparams=id%2Cexpire%2Cip%2Cipbits%2Citag%2Calgorithm%2Cburst%2Cfactor%2Coc%3AU0hPR1hSV19FSkNOOV9QTEFH&fexp=902304%2C901802&algorithm=throttle-factor&itag=34&ipbits=0&burst=40&sver=3&signature=D71A8C7C1BEA77385CB5FED57E8A3F51193F5005.5520B40769286FA035BF252BEA07B2D599154EBB&expire=1302879600&key=yt1&ip=0.0.0.0&factor=1.25&id=227cc38c7d7ef4db&st=lc

vyzkouším /url

nějaký text

funkční, díky. losi, tyto odkazy pošle pouze user agent maxthon, sám vidíš v hořejším příspěvku, že je vyplněno správně, toto je nově vygenerovaný link a zkracuje.

http://v24.lscache2.c.youtube.com/videoplayback?sparams=id%2Cexpire%2Cip%2Cipbits%2Citag%2Calgorithm%2Cburst%2Cfactor%2Coc%3AU0hPR1lLUl9FSkNOOV9RRVZJ&fexp=901318%2C907047%2C907405&algorithm=throttle-factor&itag=34&ipbits=0&burst=40&sver=3&signature=4398B7DFAFBA932C70047103D7542A6D9E22D029.A5901DE832EA699C10F32DD75BCD5D9BFF0649C5&expire=1302904800&key=yt1&ip=0.0.0.0&factor=1.25&id=227cc38c7d7ef4db

neboli 5rwwe22