Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vymazáním souboru

Ahoj, mám problém s vymázáním jednoho mkv filmu o velkosti 12,5 GB. Je v kořenovém adresáři pevného disku C a když ho chci vymazat, ukáže se okýnko "Příprava k operaci : Recyklace" a dál se to nehýbe. Zkoušel jsem i FileAssassin, ale ten se vždycky zasekne. Zvláštní je, že film jde normálně přehrát a ostatní soubory jdou normálně vymazat. Používám 64bit Win7. Díky za rady

Prepáč - trošku som zblbol - ide to aj mne, akurát, že ja mám zapnuté UAC a systém mi píše hlášku, že na povolenie akcie potrebujem práva správcu...
Pravý klik na súbor - vlastnosti - zabezpečenie - máš plný prístup? V núdzovom režime si ho skúšal odstrániť?

Ano v nouzovém režimu jsem to zkoušel taky a vyjela mi stejná hláška, no ale když kliknu pravým tlačítkem na soubor a dám vlastnosti tak se mi neotevře žádný okýnko, jakto? U ostatních souborů a složek to neormálně jde. Je možné, že ten soubor je nějak poškozený a WIN to prostě nepobral?