Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem na HDD chybí data

Ahoj.. přítelkyni se po.. okna a na HDD měla jen jeden oddíl, tak jsem ho vytáhl a připojil do svýho PC abych ji přetáhl data, ale data, který chci zachránit tam nejsou.. je tam toho spousta, ale spousta tam toho není.. hlavně chybí celý její účet a její dokumenty.. účet její sestry a dokumenty tohohle účtu tam sou.. přitom HDD ukazuje že je na něm necelých 80GB ale když onačím všechny složky a zjistim kolik maj, tak je to jen 10GB .. prostě tam 70GB chybí.. nevíte někdo co s tím?
Díky

Pokud tam její účet vidíš mezi ostatníma ale nejde do něj vjet nebo se tváří při počítání velikosti že je prázdný tak vím.

Je jen potřeba převzít vlastnictví disku a práva k souborům. Pokud nemáš XP Home dá se to udělat ve všech ostatních normálních OS.