Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM-pamět

chtěl bych se zeptat
když mám na desce 4 sloty pro ram a mám využité jen 2 a tedy 2volné
co se staně když tam koupím další pouze jednu pamět

vím že by výkonostně by měly být paměti stejné tedy 512Mb:512Mb
nebo 1Gb:1Gb

ale co s stane když zapojím 1Gb:1Gb:1Gb
pojede to vůbec??? pokud ano bude výkon odpovídat počtu zapojených RAM naplno nebo budou nějaké ztráty
předem díky

Dal jsi málo informací. Podle konfigurace a nastavení:

1) z nějakého důvodu to nepojede /deska to neda, ramky se spolu budou hadat/
2) pojede to
a) pokud to predtim jelo v duchannelu tak ten se vypne, vykon pameti snizi o 3-5procent coz nepoznaz
b) pokud to v duachanelu nejelo tak se vykon pameti zmeni na hranici chyby mereni.

Pocitam ze nova pamet bude mit stejnou nebo vyssi rychlost jak ty predchozi...