Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Disk

Uvažuji o koupi nového ssd disku,ale chci se zeptat jak by se dalo vyřešit používání nového ssd disku pro systém,s tím,že bych původní systémový disk nechal v pc a mohl v případě problému najet win z něho??Díky

No, já mám takhle pořešený v práci už čtyři mašiny. Protože SSD diskům ještě stále nevěřím, tak jsem systémové disky naklonoval na SDD a odpojil. Takže leží v bedně jako záloha. Když se něco podělá, jenom přehodím kablíky a jedu dál.

SSD mam od Kingstona (ten na intelovskej x25-M) a taky jsem si naklonoval system, akorat jsem to delal naopak, nejprve jsem nainstaloval system na ten SSD a potom jsem ho naklonoval na 1. partition datoveho HDD, tudiz kdyz mi odejde SSD, tak nebudu system instalovat znovu, ale dam si v BIOSu jako bootovaci ten HDD nebo jen system prevratim na novy SSD a doinstaluju aktualizace.
Delal jsem to v Acronisu, kterej byl prilozenej k tomu Kingstonu.

jinak tady se toho da zjistit o SSD vic a myslim, ze tam taky nekde psal ten clovek, co se tim zabejva, ze je lepsi na SSD system nainstalovat nez klonovat.

Tak díky za rady jelikož opravdu nechci dál čekat jakým směrem a cenou se budou ssd disky ubírat chtěl bych od vás typ na 80-128GB ssd disk,který by byl vhodný k mojí sestavě a s kterým neudělám chybu.Mám win7,CPU-AMD Athlon 64 X 2 5000+,zdroj 520W,ZD-Gigabyte MA-790X,paměti-Patriot dual 2x2,HDD systém 80GB seagate + HDD data 320GB seagate.Díky

Ono nejde len o to akym smerom sa budu ssd disky vyvijat a aka bude cena. Ja osobne to stale povazujem za techniologiu v beta verzii ak by som to mal prirovnavat k sw a namienim robit niekomu testovacieho panacika, navyse za moje peniaze.
Celkovo mi nie je jasne preco tak vela ludi ma chut investovat do technologie s pochybnymi vysledkami.
O ssd sa daju pisat litanie, vhodny disk k zostave neexistuje, zalezi od toho kolko mas penazi a aku velku kapacotu pozadujes.