Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows nedetekuje USB periferie myš ani klávesnici.

PC s Windows XP SP3 instalace stará rok, uživatle se zdálo líné, tak jej navíc ještě totálně zaviroval že nešlo kopírovat přesouvat zmizel hlavní panel nešlo jít do registru prostě nic. Již v tuto chvíli u mě nastal problém, že nešlo připojit klávesnici (pomocí klávesnice šlo jen najet do biosu a změnit bootování) a myš do usb windows nenašel nový hardware prostě jako kdyby nic nebylo připojené. Pokud jsem připojil redukce do ps2 vše ok. Takže komplet formát a reinstal win XPSP3. Bohužel problém se nevyřešil. Takže proveden clear cmos na desce (bios již aktuální) a stále nic. Majitel řekl že před tím než mi to donesl usb klávesnice i myš fungovaly. Deska je Asus M2V-MX soc. AM2 bios 1005.
Díky za rady

Znova jsem udělal clear cmos, bios v defaultu znova nastavený je fakt že položky usb jsem si nevšiml. Jinak drivers jsem stáhl poslední vydaný na čip Via hyperion 5.24 to by mělo makat. V logon obrazovce se po připojení myši objeví přesípací hodiny myš se rozsvítí a hned zhnasne a hodiny zmyzí. Nevím co brání správnému nadetekování??? Ale problém tu byl dříve než jsem já na pc šáhl...