Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oblékání postavy do 3D - program

Čaute hledám program ve, kterém si dokážu udělat 3d model postavičky a obléct si jí do jakého koliv oblečení.

Příklad:
Abych toho panáčka oblíkl třeba do Adidas teplákovky a na nohách by měl Adidas Superstar 2

Snad mě chápete :)

Předem díky za návrhy ;)
[mod]Změna předmětu, původně: Oblýkání postavy do 3D - program (Zarniwúp)[/mod]

trueSpace,DAZ Studio,Carrara 2.1,openFX,iSpring Personal edition-všetko free programy,do niektorých existuje free plugin Clothes,špeciálne robený pre oblečenie,do truespace a DAZ studia je k dispozícii množstvo doplnkových knižníc objektov jednotlivých typov oblečenia ako čapice,topánky,športové oblečenia ap a je tam možnosť importovať objekty z platených profi programov ako Poser,Maya Complete,Houdini,Organic Arts,Lightwave 3D a spol.....