Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je to vůbec možné - nějakej program co automaticky najde na počítači nezabezpečený místo a sám do ně

Ahoj,
včera mě jeden kámoš tvrdil, že má nějakej program co automaticky najde na počítači nezabezpečený místo a sám do něj pronikne. Já tomu moc nerozumím(takže je to napsaný dost neodborně), jen by mě zajímalo jestli je něco takového vůbec možné(a kdyžtak prosim trochu nastínit jak).
Změna předmětu, původně: je to vůbec možné (LaKr) (Kráťa)

zkusil jsem základní i rozšířený test (za firewallem, s omezeným účtem, se zaheslovaným admošem).
naprosto stupidní výsledky, bez logu, ve stylu propagátorů různých nefunkčních "vyčistitpc".

Vznikl ve spolupráci se společností Grisoft - český výrobce antivirového programu AVG.

spíš používají generátor výsledků z "antivir 2010".

tu firmu bych nenechal hlídat ani záchod.