Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Call of duty 4:MW1 - Sekání?

Ahoj, mám Call od Duty 4 a když to hraju na svoje rozlišení (1280x1024), tak se mě to v některých částech mapy pěkně seká.Hardwarem si myslím, že to nebude, protože splńuji HW nároky.Neexistuje nějáký patch, který by tuto hru nějak optimalizoval, aby se to nesekalo? :-)

Doporučená sestava:
2.4 GHz dual core
1GB RAM, 2GB pro Vista
8GB volného místa na disku
Nvidia Geforce 7800 a lepší nebo ATI Radeon X1800 a lepší

Moje sestava:
2.4 GHz Intel Core 2 Quad Q6600 (netaktovaný)
4Gb Ram DDR2
530 Gb volného místa
ATI Radeon HD 5770 1Gb (Ale celou tuto sestavu mi EXTRÉMĚ brzí moje základní deska, takže to jede tak na 1/3 ... Ale i tak by se to nemělo sekat na nejnižší nastavení.

Předem díky za odpověd.
(btw omlouvám se, jestli to patří do kategorie PC her, nějak jsem se nemohl rozhodnout, kam to dát)

Ta deska nic nebrzdí, snad jen možná stará verze BIOSu by mohla ten podporovaný procesor ovlivnit ?
( vice na stránkách výrobce desky )
Jo pokud máš tu hru staženou, tak i to může být příčina. Jelikož jak procesor, tak karta na tu hru stačí v pohodě.

No co jsi zatím udělal?
Zkontroloval jsi jakou máš verzí BIOSu a porovnal jaká je pro ten procesor určená.
Aktualizoval jsi ovladače g.karty.
Přeinstaloval jsi tu hru, hledal jsi pro ní vydané opravy.

Pokud to to nesvedeš, tak si zavolej toho zmíněného "Opraváře"

Vůbec nevím, jakou mám verzi BIOSu a ani nevím jak to zjistit a potom už vůbec nevím, jak ho mám aktualizovat.Počítač byl asi před měsícem formátován a byl nahrán nový operační systém.
Ovladače grafické karty mám nejnovější
Hru jsem nepotřeboval přeinstalovat, protože mám i někoholik dalších her, která by měly jet plynule - byz sekání i na nejvyšší nastavení a sekají se(Např. Half-Life 2,Crashtime 4 Syndicate, Assassins Creed 1...)